Радісна новина про примирення - Добра новина - Надія Є!

Радісна новина про примирення

25/08/2022, Себастьян Тегза


Бог є Цар. Він все створив і всім управляє. Він добрий, мудрий і справедливий. І так, як у кожного царя є свої закони, Бог теж має Свої Закони. Божий Закон — святий. І всі ми порушили цей Закон. Ми винні і станемо перед Ним на суд. Бог є великий, Його слава найвища, і провина перед Ним найбільша. Найменший гріх перед Його величною святістю та невимовною чистотою є жахливим і неприйнятним. Як тоді людині виправдатися перед Богом за всі свої переступи? Як уникнути вічної кари? Євангеліє пропонує усім грішникам повну амністію, якщо вони з вірою звертаються до Ісуса Христа.

Євангеліє — це слово примирення. Бог зробив Свого власного Сина Посередником примирення. На хресті Ісус задовільнив Боже правосуддя і помер замість грішників, взявши на Себе наші гріхи. Він відновив зламану людиною справедливість. Також Він прожив бездоганне святе життя у людському тілі і воскрес із мертвих як досконалий Праведник. І тепер Він кожному пропонує відпущення всіх гріхів і Свою власну праведність в дар. Кожен, хто визнає себе цілковито винним перед Богом і визнає справидливість власного засудження, і від щирого серця повірить в жертву Ісуса Христа, як єдину надію спасіння — той відразу отримує відпущення всіх гріхів, Христову праведність в дар і вічне життя. Це благодать! Це примирення з Богом! З Божого ворога людина стає другом Божим, з колись чужої Богові стає дитиною Божою, з бунтаря, який повстає проти Божої волі змінюється на радісного слугу Божих планів, з Божого противника на громадянина Божого Царства. Тільки через віру, тільки через Христа, тільки завдяки благодаті і тільки для Його слави! Тож, примиріться з Богом!

Себастьян Тегза
Рекомендований безкоштовний курс:
Як читати Біблію?
Біблія не мусить бути книгою нудною і незрозумілою. Вона була написана для всіх людей і кожен може нею користуватися. Навчись, як ти можеш заглиблюватись у її істину, а потім застосовувати у своєму житті.
Подібні статті:

7 духовних дисциплін, які допоможуть поглибити стосунки з Богом

7 духовних дисциплін, які допоможуть поглибити стосунки з Богом

08/09/2021, Корнелія Арндт Завдяки стосункам ми створюємо основні мережі соціальних зв'язків: сімейні, дружні, робочі. Більшість з нас (за винятком кількох рідкісних випадків) не здатні повноцінно жити без контакту з іншими.

Бог Старого Заповіту

Бог Старого Заповіту

15/09/2021, Матеуш Лесюк Коли ми читаємо Старий Завіт, у нашій уяві часто повстає такий образ Бога: суворий старець в білому одязі, що сидить на троні і неохоче втручається у життя людей і народів. Він реалізує свої загадкові плани і суворо карає за порушення Його наказів.