"Як читати Біблію?" - безкоштовний християнський онлайн курс українською.
Як читати Біблію?
Повернутися

Як читати Біблію?

(168 відгуків)
2987 учасників
Індивідуальний курс
Тривалість: приблизно 45 хвилин
Біблія не мусить бути книгою нудною і незрозумілою. Вона була написана для всіх людей і кожен може нею користуватися. Навчись, як ти можеш заглиблюватись у її істину, а потім застосовувати у своєму житті. Пізнай, як інші читають Біблію, і нехай це стане мотивацією для тебе!

Біблія є захоплюючою книгою. Чи справді її важко читати?

Багато з нас намагалися читати Біблію, але це нічого не дало. Зупинили нас незрозумілі слова, архаїчна мова, а прочитані історії, здається, не дуже пасували до нашого життя. Саме тому з'явився цей курс. Із курсу дізнаєшся:

  • Як з'явилася Біблія
  • Із чого складається
  • Для кого була написана
  • Як читати, щоб зрозуміти
  • Як почати читати Біблію

Курс “Як читати Біблію?” показує один із методів читання і дослідження Святого Письма. Через спостереження, тлумачення і застосування допомагає дістатись до цінних скарбів, які містить Слово Боже. Містить також короткі, практичні вправи.

Знаємо, що вчитися не завжди легко, тому для того, щоб додати тобі мотивації, в кінці на тебе чекає сертифікат про проходження курсу. Запрошуємо:)

У курсі ти познайомишся з декількома людьми, які поділяться тим, який вплив Біблія мала на їх життя. Їхні історії надихають інших.

Як знайти Бога

Як знайти Бога

(36 відгуків)
278 учасників
Вируши у інтригуючу подорож роздумів на тему особи Ісуса і того, яким чином Він може надати зміст і ціль твоєму життю.
Як молитися?

Як молитися?

(20 відгуків)
342 учасників
Кожен може молитись. Це особливий досвід, який може наповнити Тебе почуттям сенсу і цілі у житті. Дізнайся, як щодня зустрічатись з Богом у молитві.
take-off

Take Off - у пошуку справжнього

(8 відгук)
61 учасників
Пройди курс TakeOff і подивися на своє життя з Божої перспективи. Тільки Бог може відкрити, в чому сенс нашого життя, тому що Він наш Творець.
Відгуки
4.9
Оцінка
93%
7%
0%
0%
0%
Показати більше відгуків