"Як читати Біблію?" - безкоштовний християнський онлайн курс українською.
Як читати Біблію?
Повернутися

Як читати Біблію?

(139 відгуків)
2557 учасників
Індивідуальний курс
Тривалість: приблизно 45 хвилин
Біблія не мусить бути книгою нудною і незрозумілою. Вона була написана для всіх людей і кожен може нею користуватися. Навчись, як ти можеш заглиблюватись у її істину, а потім застосовувати у своєму житті. Пізнай, як інші читають Біблію, і нехай це стане мотивацією для Тебе!

Біблія є захоплюючою книгою. Чи справді її важко читати?

Багато з нас намагалися читати Біблію, але це нічого не дало. Зупинили нас незрозумілі слова, архаїчна мова, а прочитані історії, здається, не дуже пасували до нашого життя. Саме тому з'явився цей курс. Із курсу дізнаєшся:

  • Як з'явилася Біблія
  • Із чого складається
  • Для кого була написана
  • Як читати, щоб зрозуміти
  • Як почати читати Біблію

Курс “Як читати Біблію?” показує один із методів читання і дослідження Святого Письма. Через спостереження, тлумачення і застосування допомагає дістатись до цінних скарбів, які містить Слово Боже. Містить також короткі, практичні вправи.

Знаємо, що вчитися не завжди легко, тому для того, щоб додати тобі мотивації, в кінці курсу ми приготували для тебе подарунок. Запрошуємо:)

У курсі познайомишся з декількома людьми, які поділяться тим, який вплив Біблія мала на їх життя. Їхні історії надихають інших.

Як пережити важкі часи?

Як пережити важкі часи?

(19 відгуків)
312 учасників
Можливо Ти зараз задаєш собі питання «Як пережити важки часи?» Цей курс може допомогти Тобі вирішити, куди рухатись та з чого почати в цей складний час.
Як молитися?

Як молитися?

(7 відгуків)
160 учасників
Кожен може молитись. Це особливий досвід, який може наповнити Тебе почуттям сенсу і цілі у житті. Дізнайся, як щодня зустрічатись з Богом у молитві.
Take Off - у пошуку справжнього життя

Take Off - у пошуку справжнього життя

(1 відгук)
6 учасників
Пройди курс TakeOff і подивися на своє життя з Божої перспективи. Тільки Бог може відкрити, в чому сенс нашого життя, тому що Він наш Творець.
Відгуки
4.9
Оцінка
92%
8%
0%
0%
0%
Показати більше відгуків