"Лист до Колосян" - Вивчай послання до Колосян за допомогою безкоштовного онлайн курсу!

Лист до Колосян

Запишися на курс, який допоможе тобі заглибитися в послання апостола Павла до Колосян, обдумати його і застосувати, щоб мати радість і мир від щоденного перебування з Ісусом.

Лист до Колосян
Розпочати курс

Чому варто?

Заглибишся у зміст послання до Колосян
Довідаєшся, що Бог думає про тебе
Отримаєш підтримку ментора

Рекомендований відгук

Дивитися всі відгуки

Більше інформації

Запрошуємо тебе взяти участь у курсі, який на основі Листа до Колосян допоможе зосередитися на тому, що є найважливішим для будування здорової віри.

Курс поділений на модулі:

  • Ти та Ісус
  • Ти і твоя віра
  • Ти та відносини з іншими
  • Ти і твоє життя

Курс допоможе тобі глибше пізнати Христа, зрозуміти, що загрожує здоровій вірі, задуматись над багатьма темами, які впливають на щоденне життя і практичне застосування Божого Слова, - і це все разом з ментором. 

Про автора

Співзасновник, координатор та ментор SzukajacBoga.pl. Ініціатор PoznajacBoga.pl та DobrePopołudnie.pl та GrowYourLife.net. Він прагне досягнути нових людей, допомогти їм розвинути особисті взаємини з Богом, стати учнями Ісуса та жити життям, яке подобається Богу. Разом зі своєю дружиною Євою координують вищезгадані проекти, приділяючи особливу увагу співпраці та побудові єдності між людьми та організаціями, залученими до місії Ісуса.Показати менше

Відгуки

Найчастіші запитання

Як розпочати курс?
Просто вибери значок «Розпочни курс» і далі крок по кроку пройдеш через процес реєстрації. Якщо ти вже маєш профіль на нашій платформі, то просто реєструйся на курс зі свого профілю.
Ким є ментор і яка його роль у курсі?
Ментор – це особистий наставник, волонтер, який допомагає учасникам курсів пізнати Ісуса та слідувати за Ним у щоденному житті. Менторами є люди, які старанно приготувалися до такого служіння і зобов’язані зберігати конфіденційність листування.
Скільки часу я буду мати доступ до курсу?
Курс обмежений в часі, але при потребі можна самостійно його продовжити в налаштуваннях.
Чи можу я проходити курс тоді, коли мені зручно, чи можливо є якийсь визначений час?
Курс можеш проходити тоді, коли тобі зручно і у такому темпі, який підходить саме тобі.
Чи потрібні додаткові пристрої для проходження курсу?
Ні, весь курс розміщений на нашій платформі і додаткові пристрої не потрібні.
Чи дійсно курс є безкоштовним?
Наші курси на 100% безкоштовні, тому що платформа існує на пожертвування спонсорів.

Готовий до старту?

Зареєструйся на безкоштовний онлайн курс!

Розпочати курс

Також рекомендуємо:

Як читати Біблію

Як читати Біблію

Філіп Круль
Курс
6031 студентів
(265 відгуків)
Біблія не мусить бути книгою нудною і незрозумілою. Вона була написана для всіх людей і кожен може нею користуватися. Навчись, як ти можеш заглиблюватись у її істину, а потім застосовувати у своєму житті. Пізнай, як інші читають Біблію, і нехай це стане мотивацією для тебе!
Курс навчання ментора

Курс навчання ментора

Курс
71 студентів
(3 відгуків)
Стань ментором, щоб допомагати іншим пізнати Ісуса! Думаєш про те, щоб за допомогою Інтернету допомогти іншим зрозуміти послання Ісуса, визнати Його особистим Спасителем і Господом та піклуватися про їхнє зростання у вірі? Пропонуємо долучитися до такого служіння.
Ближче до Бога

Ближче до Бога

Курс
188 студентів
(10 відгуків)
Ти хочеш бути ближче до Бога, щоб мати з Ним особисті стосунки? Цей курс для тебе! Ми торкнемося багатьох важливих питань, які допоможуть тобі зробити наступні кроки у твоєму житті з Богом. Запрошуємо!