Блог - Добра новина - Надія Є!

Блог

Про атеїзм, віру в Бога та кінець фільму

07/11/2022, Себастьян Тегза Світ, у якому ми живемо, є великий, суворий та несправедливий. І часто ми відчуваємо себе в ньому малими, покинутими та скривдженими. І де серед цього всього є Бог?

Плюси і мінуси дружби

21/10/2022, Корнелія Арндт Людина потребує відносин. Можна навіть сказати, що вона — стадна істота. Наукові дослідження доводять, що люди, які мають друзів, живуть щасливіше та довше. Навіть найбільший інтроверт потребує відносин з іншою людиною. Але хто це - наші друзі? Скількох із них дійсно можна так назвати?

Чому це я маю бути добрим?

05/10/2022, Аліна Жидек Сучасний світ, у якому панують егоїзм і капіталізм, закликає нас у першу чергу думати про себе. Проте останнім часом все частіше чуємо, що нам слід бути добрими. Чому це ми маємо бути добрими? І що Бог говорить про доброту?

У пастці матеріалізму

26/09/2022, Корнелія Арндт Дехто вважає, що цінність людини залежить від того, що вона має, що те, якої якості ті речі і наскільки вони модні, свідчить про її соціальний статус. Дехто оцінює інших по тому, який одяг вони носять, на якій машині їздять, у якому будинку живуть і навіть яку вівсянку купують у супермаркеті: дорожчу чи дешевшу.

Непередбачувані історії

16/09/2022, Корнелія Арндт Всі ми розповідаємо історії. Деякі ми лише слухаємо, інші день за днем створюємо самі. Все наше життя - це одна велика розповідь. Саме через історії ми вчимося, формуємося як особистості і прагнемо певних цілей.

Як розвинути глибокі стосунки з Богом?

10/09/2022, Корнелія Арндт Відносини визначають все наше життя. Те, ким ми є і що робимо, бере свій початок у відносинах, які виникли і продовжують з’являтися в нашому житті. Часто стосунки, які ми мали в дитинстві, переносяться на ті, які створимо в майбутньому. Будувати відносини непросто, це вимагає праці і самозречення.

Радісна новина про примирення

25/08/2022, Себастьян Тегза Бог є Цар. Він все створив і всім управляє. Він добрий, мудрий і справедливий. І так, як у кожного царя є свої закони, Бог теж має Свої Закони. Божий Закон — святий. І всі ми порушили цей Закон.

Слова, які ми вимовляємо

20/08/2022, Корнелія Арндт Чи бувало у тебе так, що ти замовк, але було вже на кілька секунд запізно? Слова вилетіли ніби з рогатки, без попередньо продуманої траєкторії, але все ж таки влучили прямо в серце іншої людини в поганому значенні цих слів.

Сум. Чи можуть емоції нас знищити?

12/08/2022, Корнелія Арднт Бувають такі дні, коли ми почуваємося далеко не найкращою версією себе. В дійсності ми не почуваємося жодною з версій себе. Через певні події або навіть без особливого приводу нам здається, що все не так, як мало б бути. Ми віримо, що ми безнадійні, безсилі, непотрібні, позбавлені будь-якого сенсу та мети у житті...

Я не розумію!

06/08/2022, Корнелія Арндт Якби я зараз запитала, кому з вас важко дається читання Біблії, як багато людей підняло б руки? Незалежно від того, чи ти вже багато років віриш в Бога, чи мало, чи, можливо, взагалі не віриш, ти можеш стикатися з труднощами при читанні Біблії...

Трішки про молитву

30/07/2022, Наталія Валечек Куди ти втікаєш тоді, коли тобі важко? До кого ти біжиш, коли хочеш поділитись своєю радістю? Де і з ким ти почуваєш себе в безпеці? Для кожного з нас такий «прихисток» такий же важливий і затишний, як і дім. Він дає нам відчуття безпеки, любові й можливість бути собою на всі сто відсотків.

Як перестати хвилюватися?(ч.2)

20/07/2021, Володимир Воляник Іноді наше життя нагадує біг білки в колесі. Наш графік переповнений і нам постійно бракує часу. Ми зайняті чудовими справами, але все ще не маємо спокою. Сім днів на тиждень нас супроводжує відчуття напруги і легкого розчарування. Їздимо в відпустки, але ніяк не можемо розслабитися.

Як перестати хвилюватися?(ч.1)

14/07/2022, Володимир Воляник Велика Проповідь Ісуса на Горі має понадчасовий вимір. А на рахунок її актуальності – то до сьогодні ніхто не зміг сказати чогось більш влучного і глибшого на тему турбот, переживання і страху за майбутнє.

Чи багато знань достатньо для успішного життя?

06/07/2021, Аліна Жидек Хоча у нас є повний доступ до знань, ми все ще можемо формувати свої переконання на основі вирваної з контексту інформації. У цій статті поговоримо про те, як не потрапити в цю пастку. Також пороздумуємо про Месників і про Бога.

Найважливіше питання

18/11/2021, Матеуш Лесюк Наше життя дуже коротке. Ми не встигнемо відвідати більшості гарних місць на Землі, познайомитися хоча б з половиною чудових людей чи прочитати всі цікаві книги.

Єдине, що дивує Бога

02/06/2022, Себастьян Тегза Чи можна здивувати Бога? Євангеліє говорить, що принаймні два рази людям це вдалося. Ісус двічі був здивований. Перш ніж розглянути ці два випадки варто пригадати, що хоча Ісус був справжньою людиною, Він завжди залишався при цьому правдивим Богом.

Ким є Ісус?

13/04/2022, Корнелія Арндт Ісус, безумовно, є одним із найбільш суперечливих персонажів. Одні називають Його міфом, інші – великим учителем і людиною, шкодуючи, що Його вчення не домінували над мораллю світу.

Поверхнева віра

20/05/2021, Корнелія Арднт Я уважно спостерігала за тим, що відбувалося в церкві та серед знайомих. Це і змусило мене замислитися про віру, її зріст і те, чим вона є для сучасних віруючих. Не буду тут писати про світові системи релігій. Мене цікавить практична віра людей, які нас оточують.

Заповідь любові

18/11/2021, Корнелія Арндт Якби я запитала, яку фразу про Бога ти чуєш найчастіше, що б це було?
У моєму випадку: «Бог є любов». Це речення я чула найчастіше. Незалежно від ситуації, люди постійно, як мантру, повторювали: «Бог добрий і Бог є любов».

Що таке справжнє співчуття?

27/10/2021, Корнелія Арндт Як ти реагуєш на чужі страждання? Ти байдуже дивишся, критикуєш, намагаєшся знайти причину і поводишся так, ніби тебе це не стосується?

Бог Старого Заповіту

15/09/2021, Матеуш Лесюк. Коли ми читаємо Старий Завіт, у нашій уяві часто повстає такий образ Бога: суворий старець в білому одязі, що сидить на троні і неохоче втручається у життя людей і народів. Він реалізує свої загадкові плани і суворо карає за порушення Його наказів.

7 духовних дисциплін, які допоможуть укріпити стосунки з Богом

08/09/2021, Корнелія Арндт Завдяки стосункам ми створюємо основні мережі соціальних зв'язків: сімейні, дружні, робочі. Більшість з нас (за винятком кількох рідкісних випадків) не здатні повноцінно жити без контакту з іншими.