Про нас - Добра новина - Надія Є!

Про платформу

Раді вітати на нашій платформі "Надія Є!". Вона була створена так, щоб допомогти тобі у дружелюбній атмосфері знайти відповіді на запитання, що стосуються щоденного життя та віри в Бога, а також сприяти твоєму духовному зросту.

Хто ми

Ми - група християн різних конфесій, які віднайшли надію в житті та мають особисті взаємини з Ісусом. Нас об’єднує бажання поділитися з іншими тим, що змінило наше життя і допомогло встановити тісні й особисті стосунки з Богом.

Данієль Пільх

Ірина Харчук

Сергій Дорофєєв

Філіп Круль

Віталій Орлов

Марія Птахіна

Чому ми це робимо

Як християни ми віримо, що Бог є найкращим вчителем і що саме у Нього ми знайдемо відповіді на найважливіші запитання, з якими стикаємося. У наших курсах ми хочемо ділитися з тобою цими відповідями.

Як ми це робимо

За допомогою курсів, які надають простір для вивчення практичного контенту в дружньому та безпечному середовищі. Участь у курсах надихає застосовувати знання на практиці,  що допоможе тобі у повсякденному особистому житті. У деяких з курсів тебе може супроводжувати особистий наставник. 

Хто такі особисті наставники

Ми називаємо їх менторами. Вони не є вчителями, але тими, хто супроводжує тебе під час проходження певних курсів. Це навчені волонтери, зрілі християни, які не намагатимуться переконати тебе у своїх особистих переконаннях. Їхня роль — надихати тебе і заохочувати робити наступні кроки.

Адміністратором платформи „Надія Є!” є асоціація DeoLink. Дізнайтеся більше про асоціацію на https://deolink.org/