Долучися до служіння як ментор - Добра новина - Надія Є!

Долучися до служіння як ментор!

Зареєструйся  та пройди Курс навчання ментора.

Ментори - це християни різних деномінацій з України і з-за кордону, які після приготування до служіння ведуть листування або курси з людьми, що шукають Бога, допомагають їм зростати у вірі та готують нових менторів.

Більше про менторів:

  • це не спеціалісти широкого профілю, це ті, хто готовий з повною віддачею супроводжувати людей, які знаходяться у пошуках Бога або переживають складні часи. 
  • вони моляться за людей, з якими підтримують контакт, ведучи їх до Бога. 
  • вони не хочуть прив'язувати людей до себе, а заохочують їх знайти своє місце в християнській спільноті у своїй місцевості. 
  • періодично зустрічаються в Zoom, щоб разом помолитися, підбадьорити і заохотити один одного.

Питання та відповіді

Якою буде підготовка до служіння?
Процес приготування до служіння виглядає так:

1. Записуєшся в Панелі навчання Ментора, де тобі потрібно буде заповнити анкету для кандидата. Після цього буде активований процес навчання.
2. Проходиш навчання, яке складається з декількох курсів. У останньому з цих курсів ти спробуєш себе у ролі ментора, аби ознайомитися з тим, як виглядає це служіння.
3. Після закінчення навчання будеш мати можливість протягом 3 місяців листуватися з реальними людьми під опікою свого ментора. Після цього почнеш самостійне служіння.
Як довго триватиме навчання?
Навчання проходить один на один із досвідченим ментором і в залежності від твоєї активності може тривати від 2-ох місяців або більше.
Скільки часу займатиме це служіння?
Ти сам будеш вирішувати, скількох людей одночасно ти можеш супроводжувати в курсах.
Що це за конфесія?
Ми - християни з різних деномінацій, які віднайшли надію в житті та мають особисті взаємини з Ісусом. Нас об’єднує бажання поділитися з іншими тим, що змінило наше життя і допомогло встановити особисті стосунки з Богом.
А що, якщо зміняться обставини і я не зможу продовжувати служіння?
Так, ми розуміємо, що обставини можуть бути різними і тому кожен, хто служить як ментор або готується до служіння, може розірвати співпрацю у будь-який момент.
Чи є щось ще, що мені потрібно знати про це служіння?
Якщо ти вирішиш приєднатися до цього служіння, ми попросимо тебе ознайомитися з нашими цінностями та Принципами служіння менторів, а після закінчення підготовки підписати “Умову про співпрацю”, яка пов'язана з дотриманням права про захист особових даних, а також загальних принципів співпраці. 

Готовий(а) розпочати?

Зареєструйся на Курс навчання ментора!