"Лист до Колосян" - Вивчай послання до Колосян за допомогою безкоштовного онлайн курсу!
Лист до Колосян
Повернутися

Лист до Колосян

(4 відгуків)
21 учасників
Індивідуальний курс з наставником
7 днів
Біблійний
Надихаючий
Практичний
Запишися на курс, який допоможе Тобі заглибитися в послання Листа до Колосян, обдумати його і застосувати, щоб мати радість і мир від щоденного перебування з Ісусом.

Запрошуємо Тебе взяти участь у курсі, який на основі Листа до Колосян допоможе зосередитися на тому, що є найважливішим для будування здорової віри.

Курс поділений на модулі:

  • Ти та Ісус
  • Ти і Твоя віра
  • Ти і відносини з іншими
  • Ти і Твоє життя

Курс допоможе Тобі глибше пізнати Христа, зрозуміти, що загрожує здоровій вірі, задуматись над багатьма темами, які впливають на щоденне життя і практичне застосування Божого Слова, - і це все разом з ментором. 

Запрошуємо!

Знаємо, що вчитися не завжди легко, тому для того, щоб додати тобі мотивації, в кінці курсу ми приготували для тебе подарунок. Запрошуємо:)
Враження про курс:
"Курс допоміг мені заглибитися в Боже Слово і в себе, зупинитися на хвильку і побачити те, що останнім часом від мене "втікало."
Аня
"Розвиваючий курс."
Андрій
Курс  мені дуже допоміг. Крок за кроком висвітлював питання про те, як будувати особисті стосунки з Ісусом, показав, яку важливу роль відіграє наше служіння і відносини з іншими людьми. У всьому цьому допомагав ментор.
Олег
Відгуки
5.0
Оцінка
100%
0%
0%
0%
0%
Показати більше відгуків