Безкоштовний онлайн курс "Як перемогти біль?"
Як перемогти біль?
Повернутися

Як перемогти біль?

(7 відгуків)
53 учасників
Індивідуальний курс
30 днів
Тривалість: 1 година
Надихаючі відео
На основі правдивої історії
Познайомся з Джоні і довідайся, як перемогти біль. Від сьогодні не мусиш бути зі своїм болем один на один! "Не вір брехні, що Ти у цьому одинокий... бо Ти не сам! Знайди того, з ким зможеш розділити свій біль". Джоні Ерексон Тада

Може видатися дивним, в які різні місця приводить нас біль. Навіть не сам біль, але велика потреба довідатися, як його перемогти або як його позбутися.

У курсі "Як перемогти біль?" Джоні Ерексон Тада поділиться з Тобою своїм життєвим досвідом. Ти познайомишся з людиною, яка живе з болем вже багато років, але, не дивлячись на це, наповнена спокоєм і з довірою дивиться в майбутнє. Зможеш подивитися на свою важку ситуацію з іншої перспективи. Будеш мати можливість віддати все своє страждання в надійні руки.

Пам'ятай: Завжди є надія, яка сягає далі, ніж страждання!

Знаємо, що вчитися не завжди легко, тому для того, щоб додати тобі мотивації, в кінці курсу ми приготували для тебе подарунок. Запрошуємо:)
Take Off - у пошуку справжнього життя

Take Off - у пошуку справжнього життя

(1 відгук)
6 учасників
Пройди курс TakeOff і подивися на своє життя з Божої перспективи. Тільки Бог може відкрити, в чому сенс нашого життя, тому що Він наш Творець.
Як вийти з депресії?

Як вийти з депресії?

(36 відгуків)
2165 учасників
"Не соромся того, що Ти борешся з депресією. Ми знаємо, що Ти відчуваєш, і ми тут, щоб допомогти Тобі. Справжня свобода і щастя можливі!" Джоні і Шона
Як знайти Бога

Як знайти Бога

(39 відгуків)
310 учасників
Вируши у інтригуючу подорож роздумів на тему особи Ісуса і того, яким чином Він може надати зміст і ціль твоєму життю.
Відгуки
4.7
Оцінка
71%
29%
0%
0%
0%
Показати більше відгуків