Безкоштовний онлайн курс "Як допомогти дітям пережити кризу?"
Як допомогти дітям пережити кризу
Повернутися

Як допомогти дітям пережити кризу

(136 відгуків)
3125 учасників
Індивідуальний курс
3 днів
Індивідуальний курс
Практичні поради
Ласкаво просимо на наш безкоштовний курс! Тут ти знайдеш практичні поради для тих батьків, чиї діти зараз переживають тяжкі часи.

Ми живемо у нелегкий час. Війна, втрата близьких, розлука зі знайомими, переїзд, постійна небезпека тощо. Без сумніву, це все впливає на нас. Діти також реагують на проблеми по-своєму. У цьому курсі ти дізнаєшся, як зрозуміти, що відбувається з твоєю дитиною, як кризові ситуації впливають на її поведінку. Ти довідаєшся, що робити, якщо твоїй дитині наснився страшний сон або якщо у неї істерика, як допомогти дитині "знизити гучність". Отримаєш практичні поради стосовно того, звідки ти сам можеш брати сили і натхнення. Ти відкриєш для себе, з чого починається допомога твоїй дитині.

Запрошуємо!


Про автора курсу 

Ірина Проценко - практикуючий психолог з багаторічним досвідом роботи з дітьми та сім'ями. Вона є матір'ю 5-річного сина. Удвох з маленьким сином через війну були вимушені виїхати до Польщі. Тут Ірина проводить заняття з українськими дітьми, які теж покинули свої домівки після початку війни, консультує батьків та проводить групові заняття.

Як пережити важкі часи?

Як пережити важкі часи?

(19 відгуків)
312 учасників
Можливо Ти зараз задаєш собі питання «Як пережити важки часи?» Цей курс може допомогти Тобі вирішити, куди рухатись та з чого почати в цей складний час.
Як вийти з депресії?

Як вийти з депресії?

(36 відгуків)
2165 учасників
"Не соромся того, що Ти борешся з депресією. Ми знаємо, що Ти відчуваєш, і ми тут, щоб допомогти Тобі. Справжня свобода і щастя можливі!" Джоні і Шона
Особиста розмова

Особиста розмова

Маєш питання про Бога і життя з Ним? Чи, можливо, знаходишся у важкій ситуації і потребуєш, щоб за Тебе хтось молився? Можеш поспілкуватися з одним із наших волонтерів. Для нього це буде приємністю.
Відгуки
4.9
Оцінка
88%
10%
1%
0%
0%
Показати більше відгуків