Безкоштовний онлайн курс "Як допомогти дітям пережити кризу?"
Як допомогти дітям пережити кризу?
Повернутися

Як допомогти дітям пережити кризу?

288 учасників
Індивідуальний курс
60 днів
Курс без ментора
Практичні поради
Ласкаво просимо на наш безкоштовний курс! Тут Ти знайдеш практичні поради для тих батьків, чиї діти зараз проходять через тяжкі часи.

Ми живемо у нелегкі часи. Війна, втрата близьких, розлука зі знайомими, переїзд, постійна небезпека тощо. Без сумніву, це все впливає на нас. Діти також реагують на проблеми по-своєму. У цьому курсі Ти дізнаєшся, як зрозуміти, що відбувається з Твоєю дитиною, як кризові ситуації впливають на її поведінку. Ти довідаєшся, що робити, якщо Твоїй дитині наснився страшний сон або у неї істерика, як допомогти дитині "знизити гучність". Отримаєш практичні поради стосовно того, звідки Ти сам можеш брати сили і натхнення. Ти відкриєш для себе, з чого починається допомога Твоїй дитині.

Запрошуємо!


Про автора курсу 

Ірина Проценко - практикуючий психолог з багаторічним досвідом роботи з дітьми та сім'ями. Вона є матір'ю 5-річного сина. Удвох з маленьким сином через війну були вимушені виїхати до Польщі. Тут Ірина проводить заняття з українськими дітьми, які теж покинули свої домівки після початку війни, консультує батьків та проводить групові заняття.