Що не так з цим світом? Що не так зі мною? Відповіді Ти знайдеш у безкоштовному онлайн курсі "TakeOff!"
Take Off - у пошуку справжнього життя
Повернутися

Take Off - у пошуку справжнього життя

(7 відгуків)
51 учасників
Індивідуальний курс
5 днів
Безкоштовний з надихаючими відео
Пройди курс TakeOff і подивися на своє життя з Божої перспективи. Тільки Бог може відкрити, в чому сенс нашого життя, тому що Він наш Творець. Автор курсу - Лукаш Кропіш

Господь Бог створив цей світ і за кожним разом, коли творив щось, говорив: "Добре!" А коли створив людину, то сказав: "Дуже добре!" Якщо щось зіпсується, а Ти хочеш і далі цим користуватися, то мусиш це відремонтувати.

Не знаю, чи Ти коли-небудь думав про те, чи Бог це все виправить? Чи Він виправить те, що людина зіпсувала? Чи Він взагалі має силу це виправити? Можливо, думаєш: чи я, такий зіпсутий, можу повернутися до Отця?

Цей світ має сенс, якщо віримо. Віра потрібна для того, щоб зрозуміти, що Бог є, існує і дає зміст всьому. Віра є ключем до розуміння цього світу.

Ми віримо, що Біблія найкраще пояснює реальність, в якій ми живемо. Більше того, вона допомагає нам відкрити життя, сповнене справжньої свободи та радості. Що нам потрібно зробити? На мить «відірватися від землі» і спробувати поглянути на світ із зовсім іншої, Божої перспективи. Саме тоді все набуває сенсу... Розпочни зараз!

Знаємо, що вчитися не завжди легко, тому для того, щоб додати тобі мотивації, в кінці курсу ми приготували для тебе подарунок. Запрошуємо:)
Основи віри з Ніком?

Основи віри з Ніком

(10 відгуків)
83 учасників
Віра і життя з Богом для Тебе нова тема? Тоді запрошую до курсу! Ми поговоримо про основи життя християнина, тобто про відносини з Ісусом, зі Святим Духом і Богом Отцем, а також про важливість відносин між віруючими. Щиро запрошую! Нік
Як пережити важкі часи?

Як пережити важкі часи?

(19 відгуків)
312 учасників
Можливо Ти зараз задаєш собі питання «Як пережити важки часи?» Цей курс може допомогти Тобі вирішити, куди рухатись та з чого почати в цей складний час.
Як вийти з депресії?

Як вийти з депресії?

(36 відгуків)
2165 учасників
"Не соромся того, що Ти борешся з депресією. Ми знаємо, що Ти відчуваєш, і ми тут, щоб допомогти Тобі. Справжня свобода і щастя можливі!" Джоні і Шона
Відгуки
5.0
Оцінка
100%
0%
0%
0%
0%
Показати більше відгуків