Розпакуй подарунок! Дізнайся, що Бог має для Тебе.
Розпакуй подарунок
Повернутися

Розпакуй подарунок

(11 відгуків)
163 учасників
Індивідуальний курс
3 днів
Час - 3 дні, декілька хвилин щодня
Цікаві відео
Дізнайся більше про Божий подарунок для кожного у нашому короткому курсі, який триває тільки три дні. Довідайся, як прийняти цей подарунок у своє життя.

Бог приготував подарунок для кожного з нас. Можливо, Тобі здається, що це не має великого впливу на наш світ, але це не так. Лише прийнявши Божий подарунок, ми можемо прожити життя, наповнене змістом і радістю. Розпакуй цей подарунок!

Знаємо, що вчитися не завжди легко, тому для того, щоб додати тобі мотивації, в кінці курсу ми приготували для тебе подарунок. Запрошуємо:)
Take Off - у пошуку справжнього життя

Take Off - у пошуку справжнього життя

(1 відгук)
6 учасників
Пройди курс TakeOff і подивися на своє життя з Божої перспективи. Тільки Бог може відкрити, в чому сенс нашого життя, тому що Він наш Творець.
Як вийти з депресії?

Як вийти з депресії?

(36 відгуків)
2165 учасників
"Не соромся того, що Ти борешся з депресією. Ми знаємо, що Ти відчуваєш, і ми тут, щоб допомогти Тобі. Справжня свобода і щастя можливі!" Джоні і Шона
Як подолати залежність - Стратегія HALT

Як подолати залежність - Стратегія HALT

(7 відгуків)
179 учасників
Якщо ти хочеш побороти залежність, то запрошуємо тебе взяти участь у безкоштовному курсі "Як позбутися залежності - Стратегія HALT" ( HALT означає “стій”, “зупинись”). Назва HALT походить від перших літер (т. зв. акронім) англійських слів Hungry (голодний), Angry (злий), Lonely (самотній) і Tired (втомлений) і означає, що слід уникати кожного з таких станів.
Відгуки
5.0
Оцінка
100%
0%
0%
0%
0%
Показати більше відгуків