Про проєкт Надія Є! - Добра новина - Надія Є!

ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНА ІНТЕРНЕТ-ПЛАТФОРМА НЕСЕМО ЛЮДЯМ НАДІЮ

Чому саме зараз?

Тисячі втратили своїх рідних, домівки, роботу, надію й будь-яке бажання жити далі. Хтось зараз перебуває в постійній небезпеці й не може справитися з тривогою. 

В ці дні люди по-особливому відкриті до духовних пошуків. Нам, як церкві, потрібно змобілізувати всі сили, об’єднатися і по максимуму використати цей момент, аби якомога більше українців змогли віднайти радість і сенс життя. 

Без сумнівів, Добру Новину потрібно нести туди, де є люди. Якраз таким місцем і є Інтернет. Тут є дуже багато людей! Приблизно 78% українців щодня користуються Інтернетом.

Хочемо ми цього чи ні, світ постійно змінюється. Відповідно й способи Євангелізації повинні змінюватися. Перевагою даного онлайн-служіння є те, що нам не потрібно шукати людей, які потребують Бога. Вони самі приходять на цю платформу.

NADIYA.IN.UA

Ми створили цю платформу з думкою про всіх, хто втратив надію, хто шукає відповіді, обирає свій шлях, не знає, що робити далі зі своїм життям. Тут ми зібрали курси, створені саме для того, щоб допомогти людям зрозуміти своє життя, знайти відповіді на виклики, які повстали в їхньому житті. Серед найпопулярніших курсів: Як вийти з депресії? Як читати Біблію? Як допомогти дітям пережити кризу? Як впоратися зі страхом? Як пережити важкі часи?

Наше бачення:

МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ ПОЧУЮТЬ І ДІЗНАЮТЬСЯ ЄВАНГЕЛІЄ, А ТИСЯЧІ З НИХ СТАНУТЬ УЧНЯМИ ІСУСА, ДОЛУЧАТЬСЯ ДО СЛУЖІННЯ ТА СПІВПРАЦІ З ПОМІСНИМИ ЦЕРКВАМИ.

Наша місія:

Через листування та побудову відносин з тими, хто потребує Бога, ми приводимо їх до Ісуса, допомагаємо в духовному зростанні та заохочуємо стати частиною помісних церков.

З квітня 2022:

35 155+

Людей зареєструвалося на платформі

9074

Курсів прйдено 

88 195+

Повідомлень між учасниками курсів та менторами

Зони досяжності

Більшість учасників курсів проживає в Україні, але є також ті, хто через війну були змушені переїхати до іншої країни. Війна заставила людей по-іншому подивитися на життя і на свої цінності.

Як це працює?

Люди шукають відповідей на свої питання в Інтернеті і бачать нашу рекламу. Так вони потрапляють на нашу платформу nadiya.in.ua.

Ми пропонуємо курси, які людина може пройти індивідуально або з ментором. Ментори - це зрілі християни, які ведуть листування або курси з людьми, що шукають Бога та допомагають їм зростати у вірі. Ми навчаємо менторів задавати правильні запитання, реагувати на відповіді студента, розпізнавати проблеми, які перешкоджають людині прийти до Христа. 

в

З онлайну в офлайн -  Курʼєри надії

Людина з України проходить курс на нашій платформі, в кінці якого ми пропонуємо їй отримати подарунок

Якщо учасник курсу підтвердив, що бажає отримати подарунок, ми надсилаємо його дані помісній церкві, яка знаходиться найближче до місця проживання людини

Служитель церкви зустрічається з людиною і власноруч передає їй подарунок. Це може бути почаком особистих відносинин з учасником курсу та запросити його до церкви

Що ви можете зробити?

Ваша участь важлива!

Допоможи нам знайти нових менторів

 Знаєш українців, які могли б ділитися Євангелієм онлайн? Будь ласка, напиши нам.

contact@nadiya.in.ua

Підримай проект Надія Є! фінансово

 Середня ціна  людини, яка розпочинає свою духовну подорож на Надія Є! $1,5

Помолися зараз за те, щоб:

  • Бог торкався сердець людей
  • Збільшення групи менторів
  • Фінанси для онлайн маркетингу
  • Люди приєднувалися до місцевих церков

Молися за людей, які зараз проходять курси на платформі Надія Є!