Курс навчання ментора - Добра новина - Надія Є!

Курс навчання ментора

Думаєш про те, щоб за допомогою Інтернету допомогти іншим зрозуміти послання Ісуса, визнати Його особистим Спасителем і Господом та піклуватися про їхнє зростання у вірі? Пропонуємо долучитися до такого служіння.

Курс навчання ментора
Розпочати курс

Запрошення до курсу у відео

Чому варто?

Навчишся розмовляти про Бога
Виконаєш багато практичних вправ
Побачиш, як багато людей в інтернеті шукає Бога
Долучишся до команди менторів

Рекомендований відгук

Дивитися всі відгуки

Більше інформації

Перед тим, як ти отримаєш можливість контактувати з людьми, які на нашій платформі курсів шукають натхнення або допомоги у пошуку відповідей на свої запитання, ти зможеш скористатися досвідом тих, хто вже залучений до цього служіння. Тобі не доведеться турбуватися про те, що тебе відразу «кинуть на глибину».

Запишися на навчальний курс, який допоможе тобі підготуватися до цього служіння. Згідно з твоїм графіком, з будь-якої точки світу, де ти матимеш доступ до Інтернету через телефон, комп’ютер або планшет, у зручний для тебе час доби. Один із менторів супроводжуватиме тебе протягом всього процесу підготовки. Це досвідчені ментори, які багато років роблять це.

Під час реєстрації ми попросимо тебе надати дані двох осіб (ім’я та прізвище, адресу електронної пошти чи номер мобільного телефону), які рекомендують тебе для цього служіння. Один із них має бути лідером твоєї групи, громади чи церкви, а інший - хтось, хто добре тебе знає. У тебе немає такої людини або ти не знаєш,  кого можна вказати? Напиши про це в полі рекомендацій. Щоб стати ментором, тобі має бути принаймні 18 років.

Після реєстрації ти пройдеш наступні курси:

  1. Як знайти Бога
  2. Як привести людину до Бога, ставлячи влучні запитання
  3. Основи онлайн-комунікації
  4. Ведення діалогу в панелі Особиста розмова
  5. Проведення курсу„Як знайти Бога”

Для того, щоб динамічно проходити курси, тобі потрібно буде присвятити не менше 30 хвилин 3-4 рази на тиждень. 

Ти готовий?  Натискай «Розпочати» та стань ментором!

Маєш запитання? Напиши!

Відгуки

Найчастіші запитання

Чому варто пройти Курс навчання ментора?
Курс буде корисний для тих, хто хоче ділитися з іншими вісткою Євангелія. Ми навчаємо ставити глибокі запитання, розпізнавати перешкоди, які заважають людині наблизитися до Бога та допомогти подолати ці перешкоди. Але насамперед - будувати стосунки.
До якої деномінації належить платформа?
 Наше служіння об'єднує християн різних деномінацій, для яких важливим є виконання Великого доручення: навчати всіх про спасіння в Ісусі Христі.

Готовий до старту?

Зареєструйся на безкоштовний онлайн курс!

Розпочати курс