Депресія. Що варто знати - Добра новина - Надія Є!

Поганий настрій чи депресія?

Меланхолія, апатія, смуток, туга... Як зрозуміти, що це: депресія чи просто поганий настрій? Розібратися дуже важливо, адже від цього залежатиме, що саме робити далі.

Депресія. Що варто знати
Розпочати
Курси на платформі nadiya.in.ua є повністю безкоштовними завдяки підтримці благодійників. Якщо ви бажаєте підтримати нас, зайдіть сюди.
Депресія. Що варто знати
Розпочати

Чому варто?

Короткий і практичний курс
Тест на виявлення ознак депресії
Метод 10-ти кроків
Матеріали для завантаження
Список придатних контактів
Курс повністю безкоштовний!

Більше інформації

Цей курс призначений насамперед для тих, в оточенні яких (в сім'ї, на роботі, по сусідству тощо) є люди з тривожними симптомами, що можуть свідчити про депресію. У курсі ти дізнаєшся, які із цих симптомів дійсно можуть вказувати на депресію та як допомогти близькій людині, яка постійно перебуває в пригніченому стані і навіть не має сил на повсякденні обов'язки. Але передусім ти отримаєш інформацію про те, куди і коли звертатися за допомогою, щоб подолати цю хворобу.

Але якщо це ти та сама людина, яка вже тривалий час бореться з депресивним настроєм, то ти теж знайдеш тут для себе корисну інформацію. Особливо рекомендуємо тест Бека та 10 кроків до гарного настрою.

І основне: не думай, що твій випадок або випадок когось із твоїх ближніх безнадійний. Завжди є надія і вихід із ситуації!

Про автора

Олена та Олександр Василець, 20 років у шлюбі, батьки двох дітей. Олена - магістр психології з багаторічним досвідом. Разом вони є терапевтами подружніх пар, творцями Школи подружжя FamilyDream, організаторами підліткового табору SmartArt. Проводять тренінги та семінари на теми: "Конфліктологія", "Сім'я твоєї мрії", "Я - це я, емоції - це емоції!", "Поганий настрій чи депресія?", "Дошлюбне консультування", "Як зрозуміти підлітка і не зіпсувати йому життя?".Показати менше

Відгуки

Готовий до старту?

Зареєструйся на безкоштовний онлайн курс!

Розпочати