"Кому я можу вірити?" - безкоштовний християнський онлайн курс українською.
Повернутися

Кому я можу вірити?

(8 відгуків)
68 учасників
Індивідуальний курс
Безкоштовний курс
5 тижнів
У чому суть християнства? Як здобути особисті стосунки з Ісусом Христом? Чому це так важливо? Курс "Кому я можу вірити?", доступний багатьма мовами, допоміг знайти відповіді на ці питання великій кількості людей в усьому світі. Ласкаво просимо!

"Кому я можу вірити?" - це безкоштовний християнський онлайн курс. Тут ти більше дізнаєшся про Бога, Ісуса Христа і що означає "вірити". Курс складається з 5 тем, в яких ти знайдеш відповіді на наступні запитання:

  • У чому сенс життя людини?
  • Чому все пішло шкереберть? 
  • Чому прийшов Ісус Христос?
  • Як це стосується мене особисто?
  • Що далі?

У тебе буде чудова нагода обговорити ці теми і питання, що виникають, із особистим Інтернет наставником. Він допомагатиме тобі у проходженні курсу протягом 5 тижнів.

Ти коли-небудь цікавився, що насправді означає християнство? Можливо, ти здивуєшся, дізнавшись, що все ще є люди, які сповідують християнську віру? Тобі цікаво довідатись, чим є віра для людей? Якщо так, то ти опинився в потрібному місці. Тобі як мінімум потрібно почути про слова та діла Ісуса Христа, Який стоїть біля витоків християнської віри.

Ти відкриєш для себе усю значущість особистих відносин з Ісусом Христом.Відгуки учасників курсу:

"Дуже сподобалось. Чесно кажучи, я думав, що буде нудно та нецікаво. Але все виявилося структурованим, доступним та дуже корисним. Це ще одна ступінь у пізнанні Бога. Дякую вам!"

Антон

"Все чудово! Дуже рекомендую. Особливо для початківців."

Олена

"Я взагалі не думала, що в таких "делікатних" питаннях як віра в Бога, існує формат курсів. Але це була захоплюча подорож. Дуже допомагає структурована подача матеріалу. Дякую за такий чудовий курс! Всім рекомендую!"

Ксенія

Відгуки
5.0
Оцінка
100%
0%
0%
0%
0%
Показати більше відгуків